flaga pl
 
 
1
2
3
4
5
 
Warsztaty analogowe Ortofon Nomos Master Class w Warszawie
Wesołych Świąt! 
Już 8 marca o 14:00 zapraszamy wszystkich miłośników winylowego brzmienia do Studia U22 w Warszawie na warsztaty ORTOFON MASTER CLASS organizowane przez NOMOS Audio Vintage.  
 Nareszcie są! Nowe wersje klasycznych kabli to niesamowite połączenie tradycji z najnowszymi technologiami!
Firma ORTOFON wypuściła zmodernizowaną serię kabli głośnikowych i interkonektów REFERENCE. Obejmuje ona po 2 rodzaje kabli: dwu- i czterożyłowye, a każdy z nich występuje w dwóch odsłonach.  
W zmodernizowanej serii dostępnych jest 5 wkładek: MIX, DJ, CLUB, SCRATCH i DIGITAL – każda z nich przeznaczona do innego rodzaju zastosowań.
We wszystkich wkładkach wprowadzono ulepszenia technologiczne dla zwiększenia wydajności i poprawy, jakości dźwięku.  
Wyszukaj
 
Aktualności
Warsztaty analogowe Ortofon Nomos Master Class w Warszawie
Spotkanie w Warszawie w dniu 8 marca zorganizowane przez firmę Nomos w klubie U 22 pokazało jak wielkie jest zainteresowani tematyką gramofonów analogowych, wkładek i wszystkich tematów pokrewnych. Warsztaty przewidziane na dwie, góra trzy godziny trwały znacznie dłużej i w pewnej chwili musiały zostać przerwane ze względu na konieczność przygotowania sali do koncertu Hanki Wójciak. W kuluarach, po zakończeniu spotkania jeszcze przez parę godzin toczyły się dyskusje na poruszane wcześniej tematy. Całe spotkanie przekonało nas, że znów musimy się niebawem spotkać w podobnym gronie i dalej dyskutować na temat gramofonów, wkładek, ramion, płyt i muzyki. Poznaliśmy wielu przemiłych ludzi, którym serdecznie dziękujemy za przybycie na spotkanie i wniesienie wielu uwag i spostrzeżeń do prowadzonych dyskusji. Tak wspaniałej atmosfery spotkania już dawno nie doświadczyliśmy. To było naprawdę święto muzyki i analogu. Na tle tego jakże udanego spotkania nie dziwi fakt, że z roku na rok wzrasta zainteresowanie muzyką analogową i sprzedaż płyt LP. Niebawem, bo już 21 kwietnia w Krakowie planujemy powtórzyć podobne warsztaty. Odbędą się one w krakowskiej siedzibie firmy Nomos przy ulicy Nad Drwiną 8B. Wszystkich zainteresowanych już dziś serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy również na naszą stronę mediam.com do obejrzenia całej galerii zdjęć. 
 
 
 

Dystrybutorem marki Ortofon w Polsce jest:

Mediam sp. z o.o.
ul. Wadowicka 12, 30-415 Kraków POLAND
Tel. +48 12 269 29 74, fax. +48 12 269 21 51,
Email: office@mediam.com, web: www.mediam.com