flaga pl
 
 
1
2
3
4
5
 
Warsztaty analogowe Ortofon Nomos Master Class w Warszawie
Wesołych Świąt! 
Już 8 marca o 14:00 zapraszamy wszystkich miłośników winylowego brzmienia do Studia U22 w Warszawie na warsztaty ORTOFON MASTER CLASS organizowane przez NOMOS Audio Vintage.  
 Nareszcie są! Nowe wersje klasycznych kabli to niesamowite połączenie tradycji z najnowszymi technologiami!
Firma ORTOFON wypuściła zmodernizowaną serię kabli głośnikowych i interkonektów REFERENCE. Obejmuje ona po 2 rodzaje kabli: dwu- i czterożyłowye, a każdy z nich występuje w dwóch odsłonach.  
W zmodernizowanej serii dostępnych jest 5 wkładek: MIX, DJ, CLUB, SCRATCH i DIGITAL – każda z nich przeznaczona do innego rodzaju zastosowań.
We wszystkich wkładkach wprowadzono ulepszenia technologiczne dla zwiększenia wydajności i poprawy, jakości dźwięku.  
Wyszukaj
 
Recenzje
Wkładka gramofonowa Ortofon 2M Red
"Można oczekiwać, że wkładka, która przecież jak na standardy audiofilskie kosztuje całkiem niewiele (w Polsce to niecałe 400 PLN) zagra w sposób odchudzony, niepełny w wyrazie, a nawet drażniący i agresywny. Tymczasem nic z tego. 2M Red zapewnia dźwięk schludny i otwarty, a także czysty i namacalny. Można napisać, iż brzmienie jest pełne, żywe i soczyste – dynamiczne, ale z lekką nutą ciepła i słodyczy. Soprany nie drażnią nadmiarem ostrości i światła, ale nie są też doskonale detaliczne i selektywne. Średnica jest śpiewna, gęsta i wyraźna, lecz droższe wkładki ukazują więcej jej szczegółów i zapewniają lepsze różnicowanie poszczególnych tonów. Z kolei basy są zadziwiająco potężne i masywne, .." czytaj całość
 
 
 

Dystrybutorem marki Ortofon w Polsce jest:

Mediam sp. z o.o.
ul. Wadowicka 12, 30-415 Kraków POLAND
Tel. +48 12 269 29 74, fax. +48 12 269 21 51,
Email: office@mediam.com, web: www.mediam.com